Poslední díly seriálů

3. prosince 2014 v 17:11 | najda |  Moudra a srandy
2. 12. 2014


1. Vraždy v Midsomeru


Závěrečný 68435 díl seriálu. Hrabství Midsomer se po řádění vrahů v předešlých dílech stalo liduprázdným místem. Lidé se tu povraždili navzájem. Poslední dva přeživší - šéfinspektor Barnaby a jeho žena žijí poklidně na svém venkovském sídle uprostřed pustiny. Jednoho rána nalezne inspektor Barnaby svoji ženu mrtvou. Rozjíždí se složité vyšetřování, na jehož závěru Barnaby zjistí, že vrahem je on sám, protože tady už nikdo jiný není. Odsuzuje se tedy k trestu smrti vyhladověním.


2. Svatby v Benátkách


Závěrečný 12345 díl seriálu. Všichni v Benátkách a širokém okolí jsou už pod čepcem. Poslední svatba právě skončila. Byla oddána čerstvě narozená miminka, protože nikdo jiný už o svatbu nejeví zájem. Zaměstnanci salonu obcházejí jednotlivé domácnosti a přemlouvají lidi, aby se rozvedli a znovu vzali, aby měli nějaké kšefty. Lola urvala Arabského šejka a stěhuje se do harému. Olga se konečně rozhodla a vzala si všechny tři nápadníky najednou - nač troškařit. Drozdovi rozdělili farmu napůl, v jedné polovině je velkochov králíků a ve druhé tiskárna krásné literatury. Ivan si uhnal HIV a odmítá s ním spát i koza. Jeho žena vstoupila do kláštera. Zubař David se oženil - vzal si svého kolegu ze studií, a jeho expartnerky se rovněž rozhodli pro společný klidný život. Zbytek se někam odstěhoval, nebo vymřel.


3. Doktoři z Počátků


Ruda vyhrál ve sportce přesně podle hesla, že štěstí sedá výhradně na vola. Koupil si celou vesnici a umožnil v několika objektech zřídit sklady munice. Jednoho večera se do jednoho ze skladů vloupal s vypůjčeným nádobíčkem a způsobil výbuch, který srovnal Počátky se zemí. Nikdo nepřežil. Armáda obec obehnala ostnatým drátem a dodnes čeká, až tam přestanou vybuchovat zbytky poškozené munice.


4. Ulice


Scénárista se definitivně zbláznil. Studio vyhořelo.


5. Ordinace v Růžové zahradě


Zlatej Dietl, ten měl alespoň rozum a psal v průměru jenom 13 dílů, takže to lidi neotravovalo. Z nedostatku invence se televize rozhodla pouštět již natočené díly v náhodném pořadí, což ze seriálu udělalo nekonečný seriál, bez nutnosti točit další díly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama